› zapowiedzi
12:54 / 14.06.2016

Walentynki w wakacje? – „Nie ma mowy!” przedpremierowo 19 lipca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Walentynki w wakacje? – „Nie ma mowy!” przedpremierowo  19 lipca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”
Romantyczna komedia o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych. „Nie ma mowy!’ sieć Multikino pokaże przedpremierowo 19 lipca w wybranych kinach podczas lipcowej edycji projektu „Kino na Obcasach”.
 
Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna wciąż żyje jego życiem próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym i bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo to uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?
 
Film, choć porusza trudny temat straty bliskiej osoby, to przede wszystkim wywołuje pozytywne emocje – wzrusza, bawi, ujmuje. To przecież radość stanowi o naszym człowieczeństwie – przyznaje reżyser filmu, Sean Mewshaw. Nasze ukochane produkcje, „To właśnie miłość” i wszystkie komedie romantyczne Woody’ego Allena, to był cel do którego dążyliśmy. Staraliśmy się powołać do życia bardziej skomplikowane postaci, niżby
można się tego spodziewać po konwencjonalnej komedii romantycznej. Chcieliśmy zbadać, co się dzieje, kiedy "żyli długo i  szczęśliwie" kończy się przedwcześnie i musisz znaleźć w sobie odwagę, aby spróbować jeszcze raz napisać pierwszy rozdział.
 
Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 19 lipca w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.
 
Partnerem lipcowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.
 
Na cykl seansów „Kino na Obcasach” zaprasza FCA Poland.
Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją  Jeepa ®  Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów „Kino na Obcasach” do konkursu „Jeep ®  w Multikinie” więcej informacji na:
https://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w- multikinie-podczas- kina-na- obcasach
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%