› policja
12:56 / 22.10.2018

Warszawa. Elbląscy policjanci odebrali nagrodę za film (+wideo)

Warszawa. Elbląscy policjanci odebrali nagrodę za film (+wideo)

Film prewencyjny „Tak wyglądają drogowe realia” zajął II miejsce na 13th FilmAT Festival – Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych. W Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Byliśmy na niej.

1,5 minutowy spot „Tak wyglądają drogowe realia” realizowany wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu oraz Truso Tv zdobył II nagrodę w kategorii „Road Safety”. Zdecydowało o tym międzynarodowe jury 13th FilmAT Festival – Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych i Korporacyjnych.

Filmowy spot, powstał w tym roku - ma on na celu przypominanie o bezpieczeństwie na drodze. „Tak wyglądają drogowe realia” – to zdanie na pewno na długo zapadnie w pamięć tym, którzy zobaczą realizację Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Telewizji Truso TV, oraz Domu Pomocy Niezapominajka – film powstał w ramach miejskiego programu Bezpieczny Elbląg. Podczas festiwalu konkurował on z produkcjami wysokobudżetowymi więc tym bardziej II nagrodę uznajemy za sukces.

- Dziękujemy osobom, które wystąpiły w spocie, a także tym wszystkim, którzy brali udział przy jego realizacji – mówi Jacek Żukowski redaktor naczelny Truso Tv.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zobaczą spot „Tak wyglądają drogowe realia” zastosują się do jego przesłania i będą nosili elementy odblaskowe.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Obejrzyj nagrodzony film. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%