› bieżące
20:10 / 02.08.2019

Warsztaty fotograficzne w Elblągu. Poznaj możliwości swojego aparatu!

Warsztaty fotograficzne w Elblągu. Poznaj możliwości swojego aparatu!

Nauczysz się wszystkiego, co niezbędne do komponowania kadrów w praktyce. Poznasz nowe możliwości swojego aparatu. Praca we wszystkich trybach w tym manualny nie będzie już dla Ciebie tajemnicą. Kurs opiera się przede wszystkim na praktyce w różnych ustawieniach, tak aby oświetlenie naturalne czy sztuczne nie było dla Ciebie zaskoczeniem na Twoich zdjęciach.

Na kursie m.in. kadr, kompozycja, plan obrazu, złoty punkt, menu aparatu, wszystkie ustawienia aparatu, obiektywy, klasy aparatów. Edycja zdjęć w programach graficznych. Warsztat pracy z kadrowaniem z ręki i na statywie z lampą lub bez lampy, poprawne trzymanie aparatu oraz układ ciała względem kadru i o wiele więcej...

Firma szkoleniowa z dużym doświadczeniem zawodowym i praktycznym nieustannie od 6 lat prowadzi w Elblągu, Braniewie, Pasłęku, szkolenia z zakresu fotografii, grafiki i edycji zdjęć na różnym poziomie. W ofercie firmy: kursy plenerowe i wyjazdy fotograficzne na terenie Polski oraz usługi fotograficzne.

Warsztaty fotograficzne odbędą się w d niach 12 - 15 sierpnia 2019 r. w godzinach 17.00 - 20.00 w Kawiarni Wyspa Skarbów przy ul. Stary Rynek w Elblągu. Cena: 690 zł / os.  

Zgłoszenia i zapytania: biuro10pracownia@gmail.co

Artur Kalinowski, 10 Pracownia

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%