› foto
14:09 / 10.08.2012

Wędrująca wystawa - Nie przychodź!

Wędrująca wystawa - Nie przychodź!

fot. Konrad Kosacz

Wystawa fotografii uczestników Elbląskich Spacerów Fotograficznych. Nie przychodź na wystawę. Wystawa sama przyjdzie do ciebie.


Od 4 sierpnia na ulicach Elbląga możemy oglądać "Wędrującą wystawę" fotografii uczestników Elbląskich Spacerów Fotograficznych. EFS to inicjatywa elbląskich fotografów, którzy już dziewiętnaście razy spotkali się, by wspólnie fotografować Elbląg, ale nie tylko. Idea spacerów jest taka... Spotkania odbywają się w umówionym miejscu (informacje o miejscu spotkania rozchodzą się pocztą pantoflową lub przez internet), po czym wszyscy razem wyruszają, aby fotografować jedną z 26 dzielnic Elbląga. Zdarzają się także spacery specjalne: w elbląskim muzeum, na targach rolniczych w Starym Polu, czy podczas Euro 2012 w Gdańsku. Efekty spacerów można oglądać na stronie www.elblaskiespaceryfotograficzne.pl
Głównym organizatorem i motorem napędowym spacerów jest Miłosz Kulawiak.


Zaproszenie na Wędrującą wystawę zachęca, aby nie przychodzić na nią. Jak nazwa wskazuje, wystawa przyjdzie do nas. Do dziś (10 sierpnia ) można ją oglądać przed ratuszem staromiejskim. Jutro wystawa powędruje dalej:

 

  • od 11 sierpnia na Plac Dworcowy

  • od 17 sierpnia do Centrum HandlowegoOgrody

  • od 25 sierpnia na pasaz przy ul. Gwiezdnej

 

Organizatorami jest Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Elbląskie Spacery fotograficzne.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%