› bieżące
12:40 / 23.03.2015

Weekend pełen sukcesów

Weekend pełen sukcesów

W sobotę, 21 marca, elbląskie pary wzięły udział w tanecznej rywalizacji w Ostródzie, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2015. W turnieju startowały od najmłodszych elbląskich par po pary seniorskie. Adrian Kiełczewski i Weronika Lewandowska oprócz medali zdobyli również wyższą klasę taneczną B w stylu standardowym.

Najlepsze wyniki par z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar"

12-13 D ST

1 miejsce – Skwira Paweł i Pawłowska Monika 2 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia

12-13 D LA

3 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia

14-15 B ST

2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia

10-11 E

2 miejsce – Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria 4 miejsce – Grabowski Wojciech i Martyna Kierska

14-15 C ST

1 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela 3 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska

14-15 C LA

1 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna 4 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska

Pow. 15 C ST

4 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna

Pow. 15 B ST

1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Pow. 15 B LA

2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Senior II E+D „D"ST i LA

1 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria

Senior II open ST

3 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka 4 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria

Senior II open LA

1 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka 3 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria

W niedzielę elblążanie rywalizowali w Rumi podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMI. Tam również nasze pary spisały się na medal.

10-11 E

2 miejsce – Grabowski Wojtek i Kierska Martyna 4 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia

14-15 C ST

2 miejsce - Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela

14-15 C LA

1 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska 3 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna

pow 15 B ST

2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Pow 15 B LA

3 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Pow. 15 C ST

6 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna

Pow. 15 C ST

5 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna

Junior II GPP EKS. ST

2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia 5 miejsce – Liber Kamil i Karman Marianna

Młodzież II GPP EKS. ST

5 miejsce – Ślusarski Grzegorz i Karpińska Paulina

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%