› konkursy
14:33 / 25.03.2020

Weź udział w konkursie MDK i pokaż swój talent w Internecie!

Weź udział w konkursie MDK i pokaż swój talent w Internecie!

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz średnich. Pokaż nam, co robisz w domu w trakcie przerwy w zajęciach szkolnych! Przedmiotem naszego konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub dowolnie innej pracy i przesłanie zdjęcia lub filmu (obrazujących ich wykonanie), jak również pokazanie swoich zdolności (wokalnych, tanecznych, muzycznych, sportowych lub innych) za pośrednictwem filmu o maksymalnym czasie trwania do 3 minut. 

Wasze zgłoszenia przesyłajcie na nasz email: talent.mdk.online@gmail.com. Zdjęcia i filmiki będą udostępniane na portalu społecznościowym Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu (facebook.com/MDK.ELBLAG.1983) oraz na stronie www.mdk.elblag.pl.

Praca plastyczna, zdjęcie lub nagrany film musi zostać wykonany w okresie od 24 marca 2020 r. do dnia zakończenia zawieszenia zajęć w szkołach. Zgłaszana praca musi być efektem czynności podjętych w okresie zawieszenia zajęć. Plik graficzny powinien mieć format jpg, png, pdf. Film powinien mieć format mp4 lub mpeg, a czas trwania maksymalnie 3 minuty. Prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę. Projekty muszą być pracami autorskimi.

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach:

a) nagroda publiczności (największa ilość polubień na Facebooku)

b) nagroda Jury MDK w Elblągu

Więcej informacji znajdziecie poniżej:

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%