› bieżące
14:50 / 11.12.2013

Wieczór z Paszportem po raz drugi w Elblągu

Wieczór z Paszportem po raz drugi w Elblągu

fot. elblag.net

Pierwszy raz akcję tą przeprowadzano 13 listopada. Specjalnie z tej okazji przyjechała do Elbląga Agnieszka Boczkowska, Dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Jak się wówczas okazało taki Wieczór z Paszportem cieszył się ogromnym zainteresowaniem w naszym mieście. Licznie zgromadzeni mieszkańcy potwierdzili, że urzędy powinny być im udostępniane również w godzinach popołudniowych. Zapadła również decyzja, że w każdą drugą środę miesiąca taki Wieczór będzie organizowany.

- Akcja ta polega na tym, że wnioski paszportowe w te dni mogą być składane od 7.40 aż do 20.00 – informowała wówczas Agnieszka Boczkowska.

Dziś przypada druga środa miesiąca i, jak zapowiedziała Agnieszka Boczkowska, Oddział Paszportów w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu jest czynny aż do 20.00.

Każdy, kto nie ma czasu wyrobić sobie paszportu w ciągu dnia, może zrobić to dzisiaj, zwłaszcza, że w elbląskiej delegaturze jest także fotograf, który do 20.00 będzie robił zdjęcia paszportowe wszystkim zainteresowanym.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%