› bieżące
11:21 / 20.10.2014

Wieczór z poezją w Filii nr 7

Wieczór z poezją w Filii nr 7

fot. Dominik Żyłowski

Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej zaprasza w czwartek 23 października o godz. 18.00 na spotkanie z poetką Mirosławą Maciejczak. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Popołudnia z książką i nie tylko”.

Najnowszy tomik wierszy autorki pt. „Dotyk wspomnień” to poetyckie wspomnienia z podróży, osobiste rozważania na temat życia, przemijania oraz myśli autorki, poświęcone różnym wydarzeniom i ludziom.

Mirosława Maciejczak jest pedagogiem, instruktorem terapii w Środowiskowym Domu Samopomocy w Elblągu. Prowadzi zajęcia plastyczno-literackie i treningi związane z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych w codziennym życiu. Jako poetka od wielu lat tworzy i bierze udział w licznych konkursach literackich. Zajęła m.in. II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Ze wspomnień. Na ścieżkach życia” organizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Twórcze w Elblągu i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Elblągu oraz wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Jednego Wiersza im. Wiktora Gomulickiego.

Więcej informacji: Filia nr 7, ul. Hetmańska 16, tel. (55) 611 00 66

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%