› sport
15:26 / 01.07.2017

Wielki europejski finał mini-siatkówki z IKS ATAK

Wielki europejski finał mini-siatkówki z IKS ATAK

fot. nadesłane

W dniach 26-29.06.2017 r. Zabrze było gospodarzem największego turnieju mini-siatkówki w Europie. W Jubileuszowy 10 turnieju wystąpiły najlepsze 32 zespoły z kraju w każdej kategorii wiekowej.

Poziom zawodów z roku na rok jest coraz wyższy. Wszystkie ekipy jadące na Śląsk miały jeden cel : wygrać jak najwięcej.
Zaprezentowaliśmy się rewelacyjnie zajmując wszystkimi 3 drużynami miejsca w 20.
Kategoria "3" dziewcząt rocznik 2005 ( Martyna Burzyńska, Nikola Kaczmarzyk, Klaudia Szymczyk, Maja Wityczyn ) - 15 miejsce w Polsce.
Kategoria "3" chłopców rocznik 2005 ( Szymon Patecki, Kamil Dobosz, Oskar Woźny, Michał Ostojski ) - 9 miejsce w Polsce.
Kategoria "4" chłopców rocznik 2004 ( Oliwier Woźnicki, Jakub Król, Michał Muraszko, Michał Rożankowski, Wiktor Banach, Marcel Kańduła ) - 19 miejsce w Polsce.

Na sukces zespołów wpłynęło wiele czynników, przede wszystkim ciężka praca i zaangażowanie na treningach, a także zwycięstwa i porażki, które umocniły drużyny i podwyższyły ich umiejętności.

Udział naszych zespołów w Finale Kinder + Sport był możliwy dzięki wsparciu Departamentu Promocji i Kultury miasta Elbląga, za które serdecznie dziękujemy. Ukłony składamy także
w stronę trenerów sekcji za cały rok pracy z zawodnikami i przygotowanie do turniejów, a także rodzicom za niezastąpioną pomoc podczas wyjazdów.

Życzymy wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji.

 IKS ATAK

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%