› bieżące
09:49 / 05.03.2020

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Elblągu!

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Elblągu!

Już 9 marca 2020 roku odbędzie się wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Ogrody. Tym samym powstanie pierwszy salon KODANO Optyk w Elblągu, a już 18 w Polsce.

Wyjątkowa promocja w nowym salonie KODANO Optyk
 

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Ogrody w dniach od 9 do 14 marca będzie obowiązywać wyjątkowa promocja:

Aż -50% na kompletne okulary korekcyjne (oprawa + dwie soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne!

W nowym salonie KODANO Optyk w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Stanisława Dąbka 152 dostępnych jest aż kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Salony KODANO oferują okulary znanych marek takich jak: Ray Ban, Emporio Armani, Versace, Solano, Belutti, Moretti, Loretto i wiele innych. Dodatkowo oprócz okularów znajdziecie Państwo również soczewki kontaktowe i akcesoria okularowe (płyny pielęgnacyjne czy etui na okulary).

Salony KODANO Optyk
 

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Elbląga salony KODANO Optyk znajdują się w miastach: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Ogrody to okazja do rabatów! Dlatego tylko do 14 marca w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%