11:25 / 09.07.2013

`Wielkie wesele` przedpremierowo w Multikinie!

 `Wielkie wesele` przedpremierowo w Multikinie!

fot. źródło: www.kinoatlantic.pl

11 lipca Kinder Bueno i Multikino zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu „Wielkie wesele” z Robertem De Niro, Susan Sarandon, Diane Keaton oraz Katherine Heigl w rolach głównych. 12 lipca film wchodzi na ekrany kin.

W najbliższy czwartkowy wieczór odbędzie się specjalny pokaz komedii „Wielkie wesele”. W filmie Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nie są najlepszymi przyjaciółmi, a wręcz przeciwnie... Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego.

Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe? Oczywiście, że nie! Ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną. Bilety na pokaz filmu „Wielkie wesele” już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Można je nabyć również w ramach akcji „Bueno Czwartki”.

Przychodząc w czwartek do kin sieci Multikino lub Silver Screen z trzema opakowaniami po batonikach Kinder Bueno lub Kinder Bueno White można zakupić bilet za jedyne 10 zł.

O filmie „Wielkie wesele”

Scenariusz i reżyseria: Justin Zackham

Montaż: Jon Corn

Zdjęcia: Jonathan Brown

Muzyka: Nathan Barr

Obsada:

Amanda Seyfried - Missy O'Connor

Susan Sarandon - Bebe 

Robert De Niro - Don Griffin

Katherine Heigl - Lyla Griffin

Diane Keaton - Ellie Griffin

Ben Barnes - Alejandro Griffin

Topher Grace - Jared Griffin

Robin Williams - Ojciec Monagham

Ana Ayora - Nuria

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%