› bieżące
06:07 / 22.08.2013

Wiemy kiedy powstanie Biedronka na Żeromskiego

Wiemy kiedy powstanie Biedronka na Żeromskiego

fot. Tektoline

Pod koniec lipca br. otwarto Biedronkę na zbiegu ulic Płk. Dąbka i Węgrowskiej. Niewiele ponad miesiąc temu informowaliśmy o tym, że w Elblągu planowane jest otwarcie kolejnego sklepu należącego do sieci Biedronka. Ma on powstać na ul. Żeromskiego 1. Dziś już wiemy kiedy ma to nastąpić.

Powierzchnia nowego sklepu wyniesie blisko 1200 m2. Projekt tej Biedronki powstaje przy udziale firmy projektowej Tektoline, która jest autorem projektu m.in. Bramy na Modrzewinę przy Płk. Dąbka. Otrzymaliśmy dziś informację dotyczącą otwarcia sklepu na Żeromskiego.

- Otwarcie planowane jest na grudzień tego roku. Jest już także przygotowana wizualizacja tego obiektu - informuje Bartłomiej Karolczuk z firmy Tektoline.

Obiekt powstanie w miejscu gdzie obecnie znajduje się Hurtownia Materiałów Budowlanych MDM s.c. Inwestorem tej inwestycji jest firma Atlanta.

Jakie są opinie internautów dotyczącego powstania kolejnej Biedronki? Przedstawiamy opinie kilku naszych czytelników na ten temat:

- "Jestem za. Nie we wszystkich dzielnicach do Biedry jest blisko. Na Żeromskiego i w okolicy właśnie się przyda, nie trzeba będzie latać do strasznie drogiej Sieci34"

- "W tej części miasta brakuje Biedronek, wiec jest potrzebna. Im większa konkurencja, tym lepiej dla klientów. Powinny dzięki temu spaść ceny w Leclercu"

- "Lepiej aby była kolejna biedronka niż by teren miał stać pusty"

- "Z każdą następną biedronką zwiększają się szanse na kupno towaru z reklamy promocyjnej, w 1 już nie będzie to jedziemy do 2.. 3.. aż w końcu znajdziesz! I przy okazji można sobie zafundować niezłą wycieczkę! Chcemy jeszcze!"

- "W Biedronce tanio?? Ciekawe w której bo ja ceny porównuje już do innych sklepów. Tylko różnica jest taka, że w innych mam markowe i świeże. Nawet nasi sąsiedzi za wschodniej granicy zauważyli, ze ceny poszły w górę, gramatura się zmniejszyła i jakość w biedronkach"

- "Wolałbym, aby więcej było sklepów sieci LIDL, lecz nie mam nic przeciwko Biedronkom. To klient wybiera gdzie chce kupować, ale elblążanie mają prawo mieć wybór...Przydałby się market sieci TESCO"

6
1
oceń tekst 7 głosów 86%

Powiązane artykuły

Opinie elblążan o nowych Biedronkach w mieście - sonda video

17.07.2013 komentarzy 7

W związku z tym, że w lipcu br. na ulicy Węgrowskiej otwarta zostanie już jedenasta Biedronka w naszym mieście, a w przyszłym roku kolejna (na...

Komisja ostrzega. Przy Węgrowskiej jest niebezpiecznie

31.08.2013 komentarzy 7

Członkowie Komisji Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych zwracają się z wnioskiem o zabezpieczenie środków na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w...

Biedronka - 12 sklepów już jest, w tym roku ma być kolejna

03.11.2013 komentarzy 33

Wracamy do tematu najbardziej znanego marketu handlowego w Polsce. Jest on jednym z głównych sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz...

Kolejna Biedronka w Elblągu. Tym razem przy ul. Pułaskiego

18.11.2013 komentarzy 20

Dopiero kończy się budowa nowego sklepu przy ulicy Żeromskiego a w planach Jeronimo Martins Poland już jest kolejna Biedronka. Tym razem mowa o adaptacji na ten cel...

Zdjęcia ilość zdjęć 1