› bieżące
09:05 / 02.02.2013

Wiemy, kto poprowadzi profile Elbląga na portalach społecznościowych

Wiemy, kto poprowadzi profile Elbląga na portalach społecznościowych

Marek Zwierzyński, jako inspektor ds. opracowywania projektów graficznych w Departamencie Komunikacji Społecznej będzie odpowiadał za prowadzenie profili Elbląga na popularnych portalach społecznościowych. Magistrat właśnie podał do wiadomości wyniki konkursu na to stanowisko. 

Urząd Miejski poszukiwał osoby na pełny etat, która zajmie się m.in. prowadzeniem profili Elbląga w mediach społecznościowych tj. Facebook, Twitter, Google+, Linkedin i YouTube. Miasto ogłosiło konkurs na stanowisko inspektora ds. opracowywania projektów graficznych w Departamencie Komunikacji Społecznej.

Konkurs wygrał Marek Zwierzyński. Do jego obowiązków należeć będzie także copywriting oraz obróbka zdjęć oraz montaż filmowy. 

Od kwietnia 2012 r. obsługą serwisów Elbląga na najpopularniejszych portalach społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Google+, zajmowała się w imieniu Urzędu Miejskiego, wynajęta agencja reklamowa. Firma Contact z Elbląga zobowiązała się, że przez rok za kwotę 7200 złotych netto poprowadzi konta społecznościowe miasta na stronach: Facebook, Google+, Twitter, You Tube i Linkedin.

Do jej zadań należy prowadzenie konta w języku polskim i angielskim, projektowanie i programowanie aplikacji dla użytkowników Facebooka, rozwijanie bazy kontaktów i znajomych, organizowanie konkursów dla użytkowników, prowadzenie sond internetowych i pozyskiwanie fanów. 

Umowa z wynajętą agencją kończy się w kwietniu tego roku. Wtedy za prowadzenie projektu dla Urzędu Miejskiego odpowiadać będzie Marek Zwierzyński, zatrudniony na stanowisku inspektora ds. opracowywania projektów graficznych w Departamencie Komunikacji Społecznej.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Powiązane artykuły

Kto poprowadzi serwisy Elbląga w mediach społecznościowych? Urząd szuka specjalisty

02.01.2013 komentarzy 27

Urząd Miejski poszukuje osoby, która zajmie się m.in. prowadzeniem profili Elbląga w mediach społecznościowych tj. Facebook, Twitter, Google+, Linkedin i...