› zagrożenia i utrudnienia
12:16 / 31.10.2017

Wjazd na cmentarz Dębica dla aut osobowych utrudniony!

Wjazd na cmentarz Dębica dla aut osobowych utrudniony!

fot. - fotomontaż Marcin Mongiałło

Policjanci z ruchu drogowego informują, iż wjazd na cmentarz Dębica jest dzisiaj (31 października, wtorek) utrudniony z uwagi na ilość pojazdów i brak miejsc parkingowych.

Policjanci odradzają podróż autem na cmentarz Dębica i zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej.

Pzypomnijmy, że od godz. 23.00 dzisiaj (31 października) do 1 listopada o godz. 22.00 ruch drogowy na  ul. Łęczyckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Grottgera i ul. Rawską do Dębicy Starej  będzie  zamknięty  i udostępniony wyłącznie dla:

  • autobusów komunikacji zbiorowej 
  • taksówek z pasażerami, które  będą wpuszczane na teren przy cmentarzu w ilości regulowanej przez Policję. Taksówki będą mogły zatrzymywać się wyłącznie na wyznaczonych tymczasowo postojach.
  • służb miejskich i porządkowych ( ZZM, EPGK, Cleaner)
  • pojazdów zaopatrzenia stanowisk handlowych, których właściciele posiadać będą ważne przepustki wydane przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu, tel. 55 2341516 .
  • mieszkańców dojeżdżający do swoich posesji lub miejsc pracy przy ul. Łęczyckiej, Braniewskiej, Warmińskiej, Wschodniej za okazaniem dokumentu potwierdzającego uprawnienia (dowód osobisty, prawo jazdy – z adresem)
  • pojazdów przewożących lub kierowanych przez osoby niepełnosprawne mające trudności w poruszaniu się  

Pojazdy będą wpuszczane w ilości regulowanej przez Policję. 

Dla pozostałych pojazdów dojazd do Cmentarza Dębica w dniu 1 listopada będzie odbywał się od strony drogi krajowej nr 22.

Zobacz:

Komunikacja miejska w Elblągu w dniach 28 października – 2 listopada 2017

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%