› bieżące
18:00 / 07.07.2014

Wkrótce ul. Odzieżowa się zmieni w ramach Budżetu Obywatelskiego 2014

Wkrótce ul. Odzieżowa się zmieni w ramach Budżetu Obywatelskiego 2014

fot. Artur Garwoła

Zarząd Budynków Komunalnych pod koniec czerwca ogłosił zamówienie dotyczące „wykonania miejsc postojowych oraz naprawa chodnika przy ul. Odzieżowej – budynek nr 2-4 w Elblągu - Etap II zadanie 1”. Zadanie to realizowane będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Oferty można składać do 11.07 br.

W ramach zadania realizowanego z Budżetu Obywatelskiego inwestor będzie miał za zadanie wykonać nowy dojazd do budynku z placem manewrowym o nawierzchni z betonowej kostki brukowej, 15 miejsc postojowych 2,5/m o nawierzchni z płyt betonowych i dwóch miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych w zatoce wzdłuż projektowanego chodnika.

Ponadto wykonawca ma wykonać chodniki, placyk rekreacyjny i placyk gospodarczy pod śmietniki i trzepak. Również zostaną rozebrane w złym stanie technicznym schody na skarpie i wykonanie nowe z antypoślizgowych płyt chodnikowych z poręczami po obu stronach.

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2013 podobne zadanie zostało wykonane przy budynku przy ul. Odzieżowej 5-7. Wówczas podobne zadanie wykonano za łącznie 244 tysiące złotych.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 20