› bieżące
10:38 / 29.11.2012

Wodne zabawy? Nie ma sprawy! Ostatni dzwonek na wygranie karnetu pływaka

 Wodne zabawy? Nie ma sprawy! Ostatni dzwonek na wygranie karnetu pływaka

Dzieci w wieku do lat 10, które poznały książkę Zofii Staneckiej „Groszek i rzeka”, mają szansę na wygraną w konkursie plastycznym. Prace przygotowane samodzielnie można składać już tylko do piątku, 30 listopada. Do zdobycia są karnety na zajęcia z nauki pływania.

W ramach podsumowania zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, ich przypomnienia i zachęcenia do samodzielnego czytania w domu, organizatorzy spotkań z książką – Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych – zapraszają do udziału w konkursie plastycznym Elbląg Czyta Dzieciom „Wodne zabawy? Nie ma sprawy!”.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy: po pierwsze, przeczytać lub przypomnieć sobie opowiadanie Zofii Staneckiej „Groszek i rzeka” i porozmawiać z rodzicami o zasadach zachowania nad wodą. Podpowiedzi znaleźć można w galerii zdjęć z czytanki na stronie Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych (www.sir.elblag.pl). Po drugie, mały plastyk startujący w konkursie powinien wybrać zasadę, którą chce przedstawić w swojej pracy konkursowej. A na koniec – trzeba wybrać technikę wykonania pracy i… do dzieła!
 
W konkursie nagrodzonych zostanie pięcioro uczestników. Nagrodą główną jest 1 karnet miesięczny na zajęcia z nauki pływania ze Stowarzyszeniem Akademia Małego Pływaka. Dla pozostałej czwórki Akademia przygotowała jednorazowe wejścia na zajęcia. Komisja będzie nagradzać przede wszystkim kreatywność, oryginalność i samodzielność przygotowanych prac oraz nawiązanie do tematyki.
 
Zgłoszenia (imię i nazwisko autora, wiek dziecka, adres zamieszkania, kod pocztowy, nr telefonu, adres e-mail, podpis rodzica) wraz z pracą plastyczną przyjmowane będę do 30 listopada. Prace należy dostarczyć na adres biura Stowarzyszenia Inicjatyw Rodzinnych, ul. 1 Maja 35, 82-300 Elbląg (Księgarnia Quo Vadis). Szczegółowych informacji o konkursie udziela Beata Wachniewska-Mazurek, prezes Stowarzyszenia (b.mazurek@sir.elblag.pl). Więcej informacji o konkursie można znaleźć w regulaminie na stronie SIR-u.
--
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%