› bieżące
10:54 / 13.12.2013

WOŚP w tym roku zagra po elbląsku! Finał już 12 stycznia!

WOŚP w tym roku zagra po elbląsku! Finał już 12 stycznia!

fot. nadesłane

Równo za miesiąc Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 22. Zostało ostatnie kilka dni by zarejestrować się jako wolontariusz WOŚP- a wolnych miejsc jest coraz mniej (około 50). Do wtorku (17.12) czekamy zarówno na zgłoszenia wolontariuszy jak i na lokalne sztabiki.

W styczniu, podczas 22.Finału chcemy zagrać po elbląsku, dlatego zachęcamy wszystkich lokalnych artystów, wokalistów oraz zespoły do zgłaszania się do Sztabu WOŚP z propozycją zagrania. Spośród otrzymanych zgłoszeń wybierzemy tych, którzy zagrają 12 stycznia na scenie głównej na Starym Rynku.

Co prawda w Sztabie WOŚP Elbląg nie brakuje wolontariuszy ani zapału do pracy, jednak brakuje sponsorów i darczyńców, którzy wsparliby ten finał. Nadal poszukujemy ciekawych przedmiotów oraz gadżetów, które staną się  obiektami licytacji. Bardziej wartościowe przedmioty będą dostępne na aukcji internetowe, a drobniejsze gadżety zasilą lokalne sztabiki. Jeżeli macie w domu/firmie/na magazynie/w szkole przedmioty, które moglibyście przekazać na aukcje WOŚP w Elblągu, możecie je przynosić do Sztabu lub skontaktować się z nami byśmy je od Was odebrali.

Włączamy odliczanie – jeszcze tylko 30 dni do Finału!

Justyna Król

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%