› bieżące
08:00 / 18.05.2014

Wskocz do nas po Dwa Kółka! Nowy sklep rowerowy w mieście

Wskocz do nas po Dwa Kółka! Nowy sklep rowerowy w mieście

fot. Bartłomiej Ryś

Możemy zauważyć, iż moda na rowery staje się coraz bardziej popularna. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest znakomitym pomysłem. Wiele osób postanawia podążać do pracy, szkoły, na zakupy czy też w różne inne miejsca na dwóch kółkach zamiast na czterech. Jest to o wiele wygodniejsze! Nie denerwujemy się stojąc w korkach na mieście, a jednocześnie możemy poczuć wiatr we włosach, promienie słoneczne oraz pooddychać świeżym powietrzem.

Od 1 kwietnia możemy cieszyć się wspaniałą ofertą przygotowaną przez nowo otwarty sklep "DWA KOŁA" mieszczący się przy ulicy Mostowej 11 w naszym mieście. Oferuje nam on bogatą ofertę rowerów i akcesorii rowerowych. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

Dla miłośników nowoczesnej technologii posiadamy bardzo wygodne i jakościowe rowery elektryczne niemieckiej firmy Winora. Kupując taki oto rower proponujemy komfortowe raty 10x0% Natomiast dla pasjonatów szybkiej jazdy proponujemy Cossack Panategra za jedyne 1499zł oraz podobny Cossack Terica/Impuls tylko za 1449zł. Rowery miejskie zakupić można od 799zł, crossowe od 1199zł, natomiast rowery górskie od 829zł

Każde dziecko znajdzie u nas duży wybór rowerów, a w podróżowaniu o ich bezpieczeństwo zadbają przede wszystkim kaski i ochraniacze, które możecie również u nas zakupić.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, otóż przy zakupie dowolnej marki roweru dostaniesz u nas 10% rabatu na wybrane przez Ciebie akcesoria.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc przy wyborze rowerów oraz tylko u nas proponujemy jazdę próbną! Sami zdecydujecie Państwo, który rower spełnia wasze wymagania pod względem satysfakcji, bezpieczeństwa oraz wygody. Obejmujemy nasze rowery gwarancją nawet do 5 lat!

Nie podoba Ci się Twój stary rower? Przyjdź do nas i wymień go na nowy! Wycenimy Twoją wyścigówkę i odejmiemy tą cenę od nowego pojazdu, na który zasługujesz!

Oferujemy również profesjonalny serwis rowerowy!

W naszej siedzibie znajdziesz produkty takich firm jak: Merida, Cossack, Winora oraz Haibike.

Przyjdź do nas po swój wymarzony rower, a nie pożałujesz !


2kola - bikes & motors

Elblag, ul. Mostowa 11
wt-sob: 10.00-20.00
niedz-pon: 11.00-20.00 
email.kontakt@2kola.eu
tel. 728 600 525
www.2kola.eu

http://firmy.elblag.net/sport-i-rekreacja,801/sport-zabawa-rekreacja,791/2kola-bikes-motors,3103.htm

37
1
oceń tekst 38 głosów 97%

Zdjęcia ilość zdjęć 19