› konkursy
10:31 / 10.06.2013

Wygraj autograf reprezentantki Polski w piłce ręcznej - konkurs

Wygraj autograf reprezentantki Polski w piłce ręcznej - konkurs

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

"Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz..." Tak brzmią słowa utworu "Niepokonani", jednego z największych przebojów zespołu Perfect. Chcesz wygrać autograf niepokonanych w meczu ze Szwecją polskich piłkarek ręcznych? Weź udział w naszym konkursie!

Po sobotnim meczu polskiej reprezentacji piłkarek ręcznych radość i zadowolenie wśród kibiców jeszcze nie minęła. Po wyeliminowaniu Szwedek i wywalczeniu tym samym awansu na grudniowe mistrzostwa świata w Serbii, pod halą CSB w Elblągu ustawiła się długa kolejka fanów oczekujących na autografy i możliwość wykonania zdjęcia z naszymi kadrowiczkami. Z pewnością nie wszystkim udało się otrzymać podpisy swoich ulubionych zawodniczek, dlatego też z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs.

W naszej zabawie do rozdania czeka 5 pocztówek niepokonanych polskich reprezentantek, na których widnieją ich autografy -  3 z autografem Kingi Grzyb, od nowego sezonu zawodniczki Startu Elbląg oraz 2 z podpisem Moniki Migały, piłkarki KPR Ruchu Chorzów.

Jak zdobyć nagrodę?

Wystarczy na adres sport@elblag.net wysłać odpowiedź na pytanie "Która polska zawodniczka zdobyła najwięcej bramek w meczu ze Szwecją, który został rozegrany w minioną sobotę w Elblągu?". W temacie proszę napisać "autograf", a w treści oprócz odpowiedzi na pytanie prosimy podać swoje imię i nazwisko.

Kto wygrywa nagrodę?

Pocztówkę z autografem wygrywa 5 osób. O jej przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń - zwycięzcami zostaną te osoby, które prześlą odpowiedź jako 1., 3., 5, 7. i 9. Dodatkowo każdy zwycięzca otrzyma pocztówkę ze zdjęciem bramkarki Weroniki Gawlik. Rozwiązanie konkursu w środę 12 czerwca. Wyniki ogłosimy tego samego dnia o godzinie 12.

Zapraszamy do udziału w tym konkursie, jak i innych, które będziemy przygotowywać już wkrótce!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%