› konkursy
12:57 / 07.12.2012

Wygraj Kolację dla Dwojga w Restauracji Viki Lektiko. Zobacz szczegóły

Wygraj Kolację dla Dwojga w Restauracji Viki Lektiko. Zobacz szczegóły

Tym razem nie do kina, ale do restauracji i to nie byle jakiej. Co dwa tygodnie, przez okrągły rok, w serwisie www.kobieta.elblag.net szukaj konkursu pn. Kolacja dla Dwojga, organizowanego z Restauracją VIKI LEKTIKO Przekąski Zakąski. Jeśli więc chcesz zaprosić swoją drugą połówkę na wyjątkowy wieczór przy blasku świec, weź udział w konkursie! Co należy zrobić, by wygrać Kolację dla Dwojga? 

W kilku zdaniach, zdradź nam swoją receptę na udaną, niezapomnianą kolację dla dwojga. Liczy się kreatywność i inwencja twórcza. Osoba, która przedstawi najlepszy pomysł, wygra nie tylko kolację w Restauracji Viki Lektiko, jego przepis zostanie również opublikowany na stronie www.elblag.net.
 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkursy@elblag.net, w temacie wiadomości wpisać hasło Kolacja dla dwojga, zaś w treści umieścić odpowiedź i dane personalne (imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania i nr telefonu). W konkursie mogą brać udział TYLKO osoby pełnoletnie. Nazwisko zwycięzcy podamy 28 grudnia br. Szczegóły w regulaminie.
 
Restauracja VIKI LEKTIKO w swojej ofercie posiada kuchnię europejską, z naciskiem na kuchnię grecką. Można tu skosztować np. carpaccio z polędwicy.
 
Restauracja znajduje się na elbląskiej starówce przy ul. Wigilijnej 6.
 
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%