› konkursy
07:03 / 23.01.2013

Wygraj limitowany kalendarz Bursztynowej Miss Polski na 2013 rok (film i foto)

Wygraj limitowany kalendarz Bursztynowej Miss Polski na 2013 rok (film i foto)

fot. Konrad Kosacz

Specjalnie dla czytelników elblag.net mamy do rozdania trzy kalendarze ścienne na 2013 rok, ze zdjęciami finalistek konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012 (w tym trzech elblążanek). Jest to limitowana edycja kalendarza, w którym znajduje się 12 fotografii, wykonanych podczas sesji zdjęciowej na plaży w Orzechowie koło Ustki.

Fotografie wykonane zostały przez Mateusza Milanowskiego z firmy EGM Multimedia, podczas zgrupowania finałowego konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012. Twarzami kalendarza jest 12 finalistek konkursu: Alicja Oryl, Agnieszka Pawowicz, Magdalena Srock (wszystkie z Elbląga), Kamila Motyka, Elwira Góźdź (obie z Braniewa), Patrycja Kunysz (Słupsk), Aneta Perwejnis (Orneta), Karolina Skwarska (Nidzica), Natalia Szewczak (Olsztyn), Agnieszka Boryń (Kwidzyn), Alicja Kula (Górowo Iławeckie) oraz Aleksandra Prochera (Dębice).

Podczas tygodniowego pobytu w Ustce, oprócz udziału w kalendarzowej sesji zdjęciowej, kandydatki na Bursztynową Miss Polski 2012 m.in. spotkały się z burmistrzem Ustki Janem Olechem, zwiedzały trałowiec ORP Gopło, ćwiczyły układy choreograficzne do finału, które zaprezentowały także na ulicach Ustki, a w wolnych chwilach relaksowały się na basenie Hotelu Lubicz. Finał konkursu odbył się 18 sierpnia na usteckiej Promenadzie. Główny tytuł trafił do 22-letniej Karoliny Skwarskiej.

Aby stać się posiadaczem ekskluzywnego kalendarza z finalistkami Bursztynowej Miss Polski, należy wysłać maila na adres konkursy@elblag.net wpisując w jego tytule „Kalendarz BMP”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz miejscowość. W treści maila należy również odpowiedzieć na proste pytanie – kto jest autorem zdjęć do kalendarza? Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia, kiedy to podamy nazwiska zwycięzców kalendarza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kalendarze Bursztynowej Miss Polski na 2013 r. zdobyli: Sławomir Rudziński, Wojciech Dawidowicz i Anna Krasowska. Gratulujemy! Powiadomienie i sposób odbioru wysłaliśmy e-mailem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu przedstawiających kulisy kalendarzowej sesji zdjęciowej Bursztynowej Miss Polski 2012.

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%

Powiązane artykuły

Elblążanki z tytułami Bursztynowej Miss Polski

20.08.2012

Magdalena Srock i Alicja Oryl z Elbląga zostały wyróżnione podczas finału konkursu Bursztynowej Miss Polski 2012. Finał imprezy, który odbył się...

Zdjęcia ilość zdjęć 54