› konkursy
10:26 / 07.09.2012

Wygraj rodzinny bilet do Dino Parku w Malborku

Wygraj rodzinny bilet do Dino Parku w Malborku

Dino Park to kolejna wielka atrakcja w pobliżu Elbląga. Oprócz słynnego zamku krzyżackiego, Malbork zachęca nie tylko dzieci, ale i ich rodziców, do przeżycia niezapomnianej przygody w Dino Parku. Dla czytelników elblag.net przygotowaliśmy 5 rodzinnych biletów (2+1). Aby stać się ich posiadaczem, wystarczy wziąć udział w naszej zabawie.

Wymień dwie atrakcje znajdujące się w Dino Parku i napisz, dlaczego warto z nich skorzystać. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@elblag.net, w temacie wiadomości wpisując Dino Park, zaś w jej treści swoje opinie i dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 września. Najlepsze odpowiedzi opublikujemy tego samego dnia na stronie www.kobieta.elblag.net, zaś zwycięzców rodzinnych biletów powiadomimy stosowną wiadomością.

 Słów kilka o tym, dlaczego Dino Park jest tak wyjątkowy

Zwiedzających Dino Park powita ponad czterdzieści ruchomych stworów z różnych epok geologicznych - sprzed milionów lat. Do poruszania się po parku jest wyznaczona wygodna trasa (ścieżka edukacyjna), dzięki której można obejrzeć każdego dinozaura z bliska. Najwyższy prehistoryczny potwór ma wysokość 8 metrów, zaś najdłuższy 22 metry!

 
Prawdziwą historię życia dinozaurów można poznać w bardzo ciekawym muzeum skamieniałości. Prezentowane eksponaty w większości stanowią szczątki dawnych zwierząt i roślin.
 
W ramach Parku dzieciaki mogą wyszaleć się w jednym z największych placów zabaw dla dzieci w tej części Polski. Główna konstrukcja, starannie zaprojektowana i wykonana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa posiada wymiary 25 m x 25 x 6 metrów. Wszystkie atrakcje tworzą razem duży lunapark. W kompleksie wesołego miasteczka znajdują się także:
- jeziorko z pływającymi łódkami,
- karuzele,
- piaskownice archeologiczne.
 
Kolejną niesamowitą atrakcją w parku dinozaurów w Malborku jest Mini Zoo. Muflony, Alpaki, Pawie to tylko niektóre ze zwierząt, które zobaczysz tu na żywo.
 
Bardzo mocnym akcentem rozrywkowym jest kino 5D dysponujące salą na 25 osób. Wspaniałe efekty pobudzające niemal wszystkie ludzkie zmysły - są gwarantowane!
 
Zgłodniałych i spragnionych Dino Park zaprasza do kompleksu gastronomicznego, w którym znajdziemy przekąski, dania obiadowe oraz lody, napoje i słodycze. Tuż obok znajdują także sklepiki z pamiątkami.
 
Kontakt:
ul. Toruńska 61
tel. 55 307 70 700,  tel. 506 720 646
e-mail: dinopark.malbork@wp.pl
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%