› konkursy
11:36 / 08.11.2012

Wygraj voucher o wartości 150 zł i spraw radość swojemu dziecku!

Wygraj voucher o wartości 150 zł i spraw radość swojemu dziecku!

Zbliżają się Mikołajki. Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać bon na zakupy zabawek o wartości 150 zł w Hutowni Zabawek Rokal. Wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie swojego dziecka wśród ulubionych zabawek. Spośród zgłoszonych zdjęć wybierzemy jedno. Na Wasze fotki czekamy do 5 grudnia. Wyniki ogłosimy w Dzień Św. Mikołaja. 

Z pewnością Twoje dziecko uwielbia klocki, samochody, kolorowe lalki i miłe pluszaki. Pokaż nam, jak Twój maluch pięknie się wśród nich prezentuje i że zabawa to jego żywioł. Pomysłowość i oryginalność zostanie doceniona w postaci vouchera o wartości 150 zł. Zdjęcia należy przesyłać na adres: agnieszka@elblag.net. UWAGA: Jedna osoba może wysłać TYLKO jedno zdjęcie. W tytule maila należy wpisać KONKURS HURTOWNIA ZABAWEK, zaś w treści dopisać (imię i nazwisko osoby zgłaszającej, nr telefonu, imię i nazwisko i wiek dziecka). O wygranej powiadomimy 6 grudnia na stronie www.dziecko.elblag.net oraz specjalnym mailem.
 
Zapraszamy!
 
Hurtownia Zabawek Rokal istnieje w Elblągu od 2002 roku i od 10 lat sprawia radość młodszym i starszym dzieciakom, oferując im różnorakie zabawki, artykuły sportowe, szkolne i upominki. Każdy milusiński znajdzie tu coś dla siebie. Hutownia Zabawek Rokal znajduje się w pobliżu Centrum Zabaw Bajlandia przy ul. Kochanowskiego 11 w Elblągu.
8
0
oceń tekst 8 głosów 100%