13:22 / 23.02.2014

Wygrana Concordii z Lechią Gdańsk. Testowany obrońca z Arki Gdynia

W następnym spotkaniu towarzyskim Concordii Elbląg wygrała z rezerwowym zespołem Lechii Gdańsk 3-2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Kameruńczyk Song oraz Hiszpanie Alfredo Zapata i Hector Faura. Klub z Elbląga zmierzy się jeszcze w tym okresie przygotowawczym z Arką Gdynia.

Pierwszą bramkę strzeliła Lechia bo już w 2 minucie trafił Patryk Bejrowski. W 3 minucie wyrównał stan rywalizacji Song. Drużyna trenera Jesusa Vicente Gimeneza miała okazję w pierwszej części objąć prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Hector. Bramka Adama Gołuńskigo w 51 minucie sprawiła, że Concordia zaczęła atakować. W 54 minucie trafił Zapata a w 89 Hector w indywidualnej akcji. W tym spotkaniu testowany był Dawid Kubowicz, który występował w Arce Gdynia. Również klub zainteresowany jest Damianem Kostkowskim z Barkasu Tolkmicko, który mógłby wzmocnić defensywę.

Concordia Elbląg - Lechia II Gdańsk 3-2 (1-1)

Bramki: Song 3., Zapata 54., Hector 89. - Bejrowski 2., Gołuński 51.

Concordia: Hrynowiecki - Bogdanowicz, Broniarek, Tomczuk, Kubowicz, Burzyński, Lewandowski, Pawłowski, Adolfo, Song, Hector, również: Carlos, Juanma, Fujikawa, Okada, Nakatani, Zapata