› policja
08:25 / 27.08.2015

Wypadek na S22 – dwie ofiary śmiertelne

Wypadek na S22 – dwie ofiary śmiertelne

Na drodze S22 w miejscowości Nowe Sadłuki doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut. W wyniku wypadku na miejscu zginął 40-letni obywatel Rosji. 45-letni kierowca drugiego samochodu został przewieziony do szpitala, tam jednak zmarł. Droga w miejscu zdarzenia będzie zablokowana jeszcze przez około godzinę.

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś około godziny 2.30 na drodze S22. Tam, kierujący samochodem audi 40-letni obywatel Rosji, jadący w kierunku Braniewa, na prostym odcinku drogi zderzył się z ciężarowym renault master. Drugim samochodem kierował 45-letni obywatel Polski. W wyniku zderzenia oba pojazdy zapaliły się. 40-latek zginął na miejscu, natomiast 45-letni mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala. Jego obrażenia były bardzo poważne i mężczyzna zmarł w szpitalu.

Po zdarzeniu ruch został zablokowany na kilka godzin. Obecnie utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godzinę. Na miejscu pracował prokurator, policjanci z ruchu drogowego oraz policyjny technik. W sprawie wypadku prowadzone będzie śledztwo, które wyjaśni jego przyczynę.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

3
1
oceń tekst 4 głosów 75%