› bieżące
16:33 / 30.07.2014

Wypadek na siódemce. Dwójka dzieci w szpitalu

Wypadek na siódemce. Dwójka dzieci w szpitalu

fot. Bartłomiej Ryś

Do bardzo groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych doszło dziś około godziny 16.00 na drodze ekspresowej nr 7, przy skrzyżowaniu z ulicą Żuławską. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, trafiła do szpitala. 

Kierujący samochodem osobowym marki VW Passat jechał od Gdańska w stronę Warszawy Nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu i wjechał na "siódemkę" na czerwonym świetle. Doszło do bocznego zderzenia z prawidłowo jadącym w stronę ul. Żuławskiej samochodem osobowym marki Renault Clio. Bardzo silnego uderzenia. Koło od clio leżało kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca wypadku.

Na miejsce zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe z Elbląga. 28-letnia pasażerka passata oraz dwójka dzieci w wieku 2 i 6 lat zostali przetransportowani do szpitala na obserwację. 32-letni kierujący clio z obrażeniami ciała również został zabrany przez zespół ratowników medycznych. 

Jeden pas w stronę Warszawy jest zablokowany. Mogą wystąpić pewne utrudnienia w ruchu.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Kolizja dwóch pojazdów na drodze ekspresowej S7

01.08.2014 komentarzy 7

Około godziny 15:00 doszło do kolizji dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu drogi ekspresowej S7 z ulicą Żuławską. To druga kolizja w przeciągu dwóch...

Zdjęcia ilość zdjęć 14