› zdrowie i uroda
16:44 / 21.12.2015

Wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka

Wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka

Przygotowania do wizyty w szpitalu nie są łatwe, ale nie jest to coś, z czym nie dałabyś sobie rady. Niezbędne wsparcie bliskich jest sporym ułatwieniem, ale gdy pamiętanie o wszystkich rzeczach do zabrania spoczywa na Twojej głowie dobrą praktyką będzie przygotowanie wcześniej listy, aby o niczym nie zapomnieć i zdążyć na czas.

Co powinno się znaleźć w torbie ciężarnej?

Przygotowując torbę niezbędnych rzeczy do szpitala warto wcześniej mieć listę, z której możemy skreślać spakowane już rzeczy i ułatwić sobie to zadanie. Wtedy również zyskamy pewność, że torba do szpitala zawiera wszystko to, czego potrzebujemy najbardziej dla siebie i dziecka, aby móc bez zmartwień udać się do szpitala na porodówkę. Do grona niezbędnych rzeczy zaliczyć można oczywiście ubrania i kosmetyki. Jednak bardzo często kobiety nie biorą pod uwagę tego, że po porodzie mogą wystąpić problemy z laktacją, a wtedy potrzebna będzie odpowiednia butelka antykolkowa dla dzieci i laktator elektryczny, który ułatwi nam szybkie zebranie potrzebnego pożywienia, aby nakarmić dziecko. Natomiast karmienie przy pomocy specjalnej butelki antykolkowej zapobiega przedostaniu się pęcherzyków powietrza do pokarmu, dzięki czemu żołądek dziecka jest w pełni bezpieczny, a Ty jako jego mama spokojniejsza, ponieważ masz problem kolek z głowy. Torba ciężarnej powinna mieć też: kosmetyki związane z higieną, a także codziennością, które są absolutnie niezbędne po zakończonej akcji porodowej.

Kolki – Jak się przed nimi uchronić?

Wiele kobiet, które urodziły dzieci tuż po porodzie zaobserwowały problemy z laktacją i nie wiedziały jak je zwalczyć. W takich sytuacjach wystarczyła butelka antykolkowa dla dzieci i odpowiednia wiedza z zakresu karmienia, która pozwoliła im pozbyć się szybko tej popularnej dolegliwości u dziecka. Niejednokrotnie zdarzyło się, że wyprawka do szpitala nie zawierała takiej butelki i prosiły bliskich o taki zakup, aby przynieść natychmiastową ulgę dziecku podczas karmienia. Jeśli chcesz, aby Twój poród odbył się zgodnie z oczekiwaniami i jednocześnie wolisz uniknąć takich dolegliwości u swojego dziecka powinnaś mieć w torbie butelkę do karmienia. To właśnie ona zapobiegnie przedostaniu się pęcherzyków powietrza do pokarmu dziecięcego i umożliwi szybkie pokonanie problemu, dlatego warto aby w torbie szpitalnej znalazło się miejsce na tą specjalną butelkę, która pomoże Twojemu dziecku podczas karmienia bez obawy o pęcherzyki powietrza.

Więcej informacji na canpolbabies.com

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%