› zapowiedzi
15:32 / 08.03.2016

Wyślij PIT przez Internet z centrum handlowego OGRODY

Wyślij PIT przez Internet z centrum handlowego OGRODY

Nie zwlekaj ze złożeniem zeznania podatkowego do końca kwietnia. Już w najbliższy weekend (11-13 marca 2016 r. w godzinach od 12.00 do 18.00) możesz wysłać swojego PIT-a podczas zakupów w Centrum Handlowym OGRODY.

Przez trzy dni pracownicy Urzędu Skarbowego w Elblągu pomogą wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je elektronicznie bezpośrednio do urzędu skarbowego.

 Na wyznaczonych stanowiskach informacyjnych będą pełnić dyżur eksperci z urzędu skarbowego którzy udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń. Najważniejsze jednak jest to, że urzędnicy pomogą wprowadzić PIT-a do systemu e Deklaracje i sprawnie wysłać go przez Internet do dowolnego urzędu skarbowego w Polsce. Osoby rozliczające się na miejscu otrzymają także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO).

 Każdy podatnik może skorzystać z darmowej pomocy urzędników. Wystarczy zabrać ze sobą:

1. rozliczenie PIT-11, jakie otrzymujemy od pracodawców, lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2015 r. ,

2. kwoty odliczeń np. kwotę poniesionych wydatków z tytułu używania sieci internet, zestawienie wydatków rehabilitacyjnych,

3. bardzo ważne jest też, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2014 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2014 r. –  będzie to potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje (w przypadku braku informacji o przychodzie - dowód osobisty)

4. numer KRS w przypadku chęci przekazania 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego.

Zapraszamy do stanowiska Administracji Podatkowej w galerii CH OGRODY, ul. Płk. Dąbka 152 (na poziomie 1)

Z naszą pomocą bardzo szybko wypełnicie Państwo swojego e-PIT-a.

 

Dodatkowo dla pierwszych czterech osób każdego dnia, którzy wyślą PIT i zarejestrują paragon fiskalny w Narodowej Loterii Paragonowej na stanowiska Administracji Podatkowej w galerii CH OGRODY czekają interesujące gadżety!!!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%