› wybory 2015
11:09 / 25.09.2015

Wystartował nasz serwis specjalny „Wybory 2015 elblag.net”

Wystartował nasz serwis specjalny „Wybory 2015 elblag.net”

Po raz kolejny nasz zespół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników. Cieszymy się, że dziś, już oficjalnie, możemy poinformować o uruchomieniu nowego serwisu specjalnego pod nazwą „Wybory 2015”. Gwarantujemy, że warto go odwiedzać codziennie. Ale to nie koniec niespodzianek.

Już po raz drugi w karierze naszej gazety uruchamiamy specjalny podserwis wyborczy. Tym razem dotyczyć on będzie oczywiście wyborów do Sejmu oraz Senatu. Co znajdziemy w nowym serwisie?

Stawiamy na multimedialność. Przede wszystkim będą to wywiady video – nie tylko z „jedynkami”. To również mniejsze i większe debaty polityczne dwóch bądź trzech ugrupowań/partii. Zwieńczeniem naszych działań będzie debata polityczna NA ŻYWO ze wszystkimi chętnymi ugrupowaniami. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

To nadal nie wszystko. W naszym serwisie specjalnym uruchomimy sondę, w której będzie można oddać głos na wybrany komitet. Podobnie jak w ubiegłych latach – w dniu wyborów wykonamy sondaż exit-poll, aby poznać preferencje wyborcze elblążan. Już o godzinie 21:05 opublikujemy wyniki naszego sondażu. Dowiemy się w ten sposób która, prawdopodobnie, partia polityczna dostanie się do Sejmu.

Przestrzegamy, że sonda dostępna w serwisie specjalnym będzie zabezpieczona przed spamem i nabijaniem głosów.

Mówiąc krótko – jeżeli Wybory 2015, to tylko elblag.net!

Szukajcie nas w mediach społecznościowych pod hashtagiem „#wybory2015elblagnet”!

wybory2015.elblag.net

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%