› relacje
10:36 / 11.09.2017

Występ elblążanki w "The Voice od Poland" zachwycił wszystkich trenerów (+wideo)

Występ elblążanki w

fot. Materiały promocyjne

W miniony weekend (9 września) pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska wystapiła w telewizyjnym programie  "The Voice od Poland", emitowanym w TVP2. Zaśpiewała piosenkę Eda Sheerana "I See Fire". Jest występ spotkał się z entuzjastycznym odbiorem wszystkich trenerów, którzy oceniają prezentacje. 

Cześć różowowłosa. Śpiewałaś tak, jak wyglądają twoje włosy. Piękne miałaś przydechy i pokazałaś bardzo wiele barw. Dla mnie jesteś marką. Pomalowałaś mi rzeczywistość!

– skomentowała występ elblążanki Maria Sadowska.

Zazdroszczę widowni, że mogła na ciebie patrzeć, kiedy śpiewałaś. Jestem mega zaskoczony tym wykonem, fajna interpretacja tej piosenki

– swojego zachwytu nie ukrywał również Michał Szpak. To właśnie do jego drużyny zdecydowała się dołączyć piosenkarka. 

Występ Marty komentowali internauci.

Jak dotąd najlepsze wykonanie! Bardzo przypomina mi Natalię Nykiel... nie tylko wyglądem lecz stylem i podobną barwą. Oby poszczęściło Jej się tak samo

– napisała anonimowa użytkowniczka.

Cudowna od pierwszego dźwięku. Różowa Shakira – moja faworytka na ten moment. Dobrze, że wybrała Michala

–  dodał Aleksander Woś

Kibicuję Michałowi i bardzo cieszę się, że ta dziewczyna wybrała jego. Ma ogromny talent! Życzę jej, aby dotarła do finału.

 – nie szczędziła zachwytu i dobrego słowa Agnieszka Murawska.

Genialne wykonanie. Mówcie co chcecie, ale zdecydowanie lepsze od oryginału - bo inne :) A Marta przypomina mi młodą Scarlet Johansson :) Co do wyboru trenera - świetnie, strzał w 10-tkę. (...) Wracając do Marty – najlepsze wykonanie po tych dwóch odcinkach. Michał pozwoli jej rozwinąć skrzydła ;)

 – takiego samego zdania był Aleksander Mat.

Przypomnijmy, że program  "The Voice od Poland"  jest kuźnią talentów. Kilka lat temu (w 2014 r.) inny elblążanin, Gracjan Kalandyk, dotarł w nim do finału i zdobył III miejsce. Obecnie jego kariera sceniczna nabiera tempa – niezwykle utalentowany piosenkarz konceruje, niedawno nagrał płytę. Teraz szansę na sukces ma Marta. 

Kim jest wokalistka, która tak zachwyciła Tomsona i Barona, Piaska, Marysię Sadowską oraz Michała Szpaka? Marta Gałuszewska urodziła się w Elblagu 22 lata temu. Mimo młodego wieku ma za sobą już całkiem niemało muzycznych doświadczeń. Śpiewa w zespole Divergent, w którym występuje razem z Michałem Citko. Duet można często spotkać na ulicach Trójmiasta i okolic.

Zobaczcie wideo z jej występu.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Powiązane artykuły

Marta, pochodząca z Elbląga zaśpiewa jutro (9.09) w "The Voice od Poland"

08.09.2017 komentarzy 2

Marta Gałuszewska ma 23 lata i różowe włosy. Jutro (9.09) zaśpiewa w programie  "The Voice od Poland" w TVP2. W filmowej zapowiedzi...