› bieżące
10:22 / 01.03.2013

Wywiad z Dorotą Pawłow: Plany departamentu są bardzo ambitne

Wywiad z Dorotą Pawłow: Plany departamentu są bardzo ambitne

Dorota Pawłow, dyrektor Departamentu Sportu, na „gorąco” podzieliła się z nami wrażeniami z Gali Sportu, opowiedziała o planach całego departamentu na rok 2013 oraz zdradziła, co trzeba zrobić, żeby utrzymać zdrową sylwetkę.

- Wprawdzie nie ja powinnam oceniać realizację Gali Sportu – rozpoczęła Dorota Pawłow – Jednakże, słyszałam same pozytywne opinie.

Jak przyznała Dorota Pawłow, Departament Sportu ma ambitne plany na rok 2013: - Na pewną będą duże zawody biegowe, tradycyjnie już Bieg Piekarczyka – powiedziała – Wprawdzie w zeszłym roku odbył się on w sierpniu ze względu na piłkarskie mistrzostwa Europy, ale w tym roku wróci już do terminu czerwcowego.

- Półmaraton Bażant chcielibyśmy zgrać w czasie z targami sportowymi EXPO, które planujemy we wrześniu – kontynuowała dyrektor – Kilka klubów zdeklarowało się do organizacji dużych imprez, jak na przykład Mistrzostwa Europy w siatkówce na siedząco pod wodzą IKS „Atak”.

Na pytanie o ulubione, prywatnie, dyscypliny sportowe Dorota Pawłow odpowiedziała następująco: - Nordic Walking, cudowna sprawa! Uprawiam jogę i pilates oraz oczywiście łyżwy, w końcu uprawiałam łyżwiarstwo szybkie. - zakończyła Pawłow.

Zapraszamy do wywiadu z Dorotą Pawłow autorstwa Bartosza Gasa.

7
1
oceń tekst 8 głosów 88%