› rozrywka
12:15 / 07.02.2013

Z elblag.net paczką do Kina 7D. Będzie się działo!

Z elblag.net paczką do Kina 7D. Będzie się działo!

Byłeś już w Kinie Cinema 7D Rider? Nie? To czas to nadrobić! Oblewa cię deszcz, sypie prawdziwy śnieg, a na twarzy czujesz pęd powietrza. Chcesz to sprawdzić na własnej skórze? Teraz masz okazję. Serwis elblag.net wraz z Kinem 7D Rider zaprasza Ciebie i Twoich znajomych do udziału w zabawie. 

Zbierz czteroosobową paczkę, przyprowadź ją do Kina 7 D Rider, a otrzymasz darmową wejściówkę na dowolny seans w dowolnym terminie. Albo przyprowadź trzech znajomych, a Ty otrzymasz wejście gratis. Megazabawa gwarantowana. Promocja trwa do odwołania. 
 
Elbląskie kino Cinema 7D Rider jest drugim kinem w Polsce w technologii 7D.  W repertuarze znajduje się dwadzieścia filmów specjalnie do tego przystosowanych. Są wśród nich: pakiety filmów familijnych, pakiety filmów ekstremalnych i pakiety filmów grozy - w tym horrory. Jeden pakiet to kilkanaście minut projekcji, a raczej niezłej jazdy. 
 
Do tego typu kina nie chodzi się po to, aby przeżyć scenariusz filmowy – to nie to kino  - tu najważniejsza jest ostra jazda kolejką górską, pojazdem wyścigowym lub kosmicznym z dużą dozą adrenaliny i wspaniałymi efektami specjalnymi, które w normalnym kinie są niemożliwe. 
 
W ciągu kilku chwil przy użyciu techniki filmów stereoskopowych, psychika przenosi nas z rzeczywistości do wirtualnego świata magii. Znajdujemy się w samym środku akcji. Kto się boi wysokości, musi się dobrze trzymać. Oblewa nas deszcz, obsypuje śnieg i to wcale nie wirtualnie. Czujemy na twarzy pęd wiatru, świeżą bryzę a czasami niezłe rozbryzgi wody. W scenach podwodnych z podłogi kina, unoszą się bąbelki powietrza, które możemy dotknąć. W czasie nawałnicy salę kinową rozświetlają błyskawice a przed ekranem wybuchają na wysokość półtora metra wirtualne płomienie ognia. Wybiegające z ekranu owady czy pełzające płazy autentycznie łechtają nasze łydki. 
 
Wyposażenie sali pozwala poznać stany, które w realnym świecie byłyby niemożliwe. Siedzenia mogą nas podnieść do wysokości 0,5 m, poruszać się w trzech osiach a nawet imitować trzęsienie ziemi z częstotliwością drgań do 15Hz. System dźwięku przestrzennego został zaprojektowany i wykonany pod stereoskopowe filmy w technologii Cinema 7D, tworząc trójwymiarowe poczucie przestrzeni, co umożliwia przeniesienie widza w zupełnie odległy świat.
 
Centrum Lunaparkowe dla Dzieci "BAJLANDIA"
ul. Kochanowskiego 11
82-300 Elblągtel. (55) 233 78 21
16
1
oceń tekst 17 głosów 94%