› bieżące
12:38 / 11.02.2014

Z paszportem i walizką przez świat w Światowidzie

Z paszportem i walizką przez świat w Światowidzie

fot. nadesłane

Do Szwecji, Brazylii, Austrii, Indonezji i afrykańskiej wioski będą się mogli wybrać młodzi podróżnicy w kolejne soboty lutego, marca, kwietnia, maja i czerwca. „Światowid” zaprasza na kolejną edycję cyklu „Skrzat w podróży przez świat”, który łączy edukację ze znakomitą zabawą dla najmłodszych.

Któż nie marzy o niezwykłych podróżach? Poznawanie tajemnic i kultury różnych krajów, tych sąsiedzkich i tych bardziej odległych, to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo przygód oraz ciekawych informacji czeka na najmłodszych w jedną sobotę miesiąca w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” realizowanego przez CSE „Światowid”. To spotkania, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę.

„Skrzat w podróży przez świat” to zajęcia, które łączą edukację z zabawą.

- Na każdym spotkaniu dzieci poznają wybrany kraj - jego kulturę, podstawowe zwroty, cechy charakterystyczne – opowiada Aleksandra Bednarczuk, organizator spotkań. - Poza zajęciami edukacyjnymi w ramach spotkania odbywają się warsztaty taneczne czyli nauka tańca narodowego lub pochodzącego z danego kraju, plastyczne, teatralne, wokalne, kulinarne itp.

Tym razem skrzaty odwiedzą: Szwecję, Brazylię, Austrię, Indonezję oraz wioskę afrykańską. Ostatnie zajęcia odbędą się w czerwcu w plenerze. Pozostałe będą się odbywały się w budynku Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Terminy: 22.02, 15.03, 26.04, 24.05, 28.06. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 11.00

Zapisy na spotkania Aleksandra Bednarczuk 605 636 670
e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Odpłatność: 150 zł/5 spotkań

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%