› relacje
09:16 / 12.03.2013

Za nami III Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 7

Z inicjatywy nauczycycieli wychowania fizycznego oraz zespołu promocyjnego z Gimnazjum nr 7 w Elblągu odbył się III Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej uczniów klas szóstych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 7.

W turnieju, który zorganizowano na hali CSB przy ulicy Grunwaldzkiej wzięło udział 6 drużyn z elbląskich szkół podstawowych: SP 1, SP4, SP14, SP16, SP21 i SP25. Po zaciętej walce I miejsce zajeli ubiegłoroczni mistrzowie - drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 4, a na trzecim miejscu uplasowali się piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 14.

Najlepszym strzelcem turnieju został Wira Konrad (SP 1). W kategorii najlepszego bramkarza zwyciężył Kamil Świniarski z SP 14. Nagrody za udział w turnieju ufundował zaprzyjaźniony z naszym Gimnazjum Klub Sportowy Olimpia 2004 oraz Rada Rodziców działająca przy naszym Gimnazjum.