› rozrywka
09:02 / 19.11.2012

Zabawy i bajki w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka. Biblioteka zaprasza...

Zabawy i bajki w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka. Biblioteka zaprasza...

W czwartek 22 listopada o godz. 16.30 Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza na spotkanie w „Klubie Przyjaciół Misia Uszatka”. Dzieci i ich rodzice dowiedzą się, co przydarzyło się pewnemu misiowi w opowiadaniu Anny Onichimowskiej pt. „Zgubiony niedźwiadek” i wezmą udział w przygotowanych zabawach. Wstęp wolny.

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Najbliższe spotkanie w „Klubie Przyjaciół Misia Uszatka” nawiązywać będzie do tego wydarzenia. Wiadomo przecież, że dla każdego dziecka misie są bardzo ważne. 
Pluszowy Miś jest również bohaterem wielu opowiadań dla dzieci, wśród których najbardziej znany jest Kubuś Puchatek Alana Alexandra Milne'a, czy Miś Paddington Michaela Bonda. Również w polskiej literaturze nie brakuje misiowych postaci, z Misiem Uszatkiem na czele – bohaterem zarówno opowiadań Czesława Janczarskiego, jak i dobranocki dla najmłodszych.
 
- Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci 4- 5-letnie na czwartkowe spotkanie - zachęca Aleksandra Buła z Biblioteki Elbląskiej. Czeka na Was wiele niespodzianek. Prosimy o zabranie na spotkanie ulubionej maskotki dziecka. Mile widziany pluszowy miś. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 55 625 60 90, mail: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%