› konkursy
14:13 / 07.03.2017

Zabłyśnij na kinowym ekranie. Weź udział w konkursie Multikina!

Zabłyśnij na kinowym ekranie. Weź udział w konkursie Multikina!

Multikino z okazji premiery filmu „Piękna i bestia” przygotowało z aktorką Julią Wróblewską konkurs, w którym nagrodą główną jest debiut na srebrnym ekranie Multikina i występ w filmowej zapowiedzi „Pięknej i bestii”. Konkurs jest prowadzony na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

15. marca w sieci Multikino premierę będzie miał film „Piękna i bestia”. To wspaniała opowieść o tym, że nie w wyglądzie tkwi prawdziwe piękno człowieka. Każdy kto jest tego samego zdania i chce opowiedzieć o tym na kinowym ekranie może wziąć udział w konkursie Multikina.

Julia Wróblewska już podzieliła się swoją definicją prawdziwego piękna. Teraz czas na innych. Trzy osoby, które udzielą najlepszych odpowiedzi będą mogły wygrać udział w filmowej zapowiedzi „Pięknej i bestii”, której nagrania odbędą się 18 marca w Warszawie, podwójne zaproszenie do sieci Multikino i gadżety związane z filmem. Do konkursu można zgłosić również swoje dziecko, pod warunkiem, że ma ukończone 6 lat.

link do filmu, w którym Julia Wróblewska zaprasza do udziału w konkursie: https://www.youtube.com/watch?v=Fed4bb_QSrg

Konkurs na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com bit.ly/KonkursPięknaiBestia trwa od 6. do 15. marca br. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%