› zapowiedzi
10:00 / 14.11.2019

Zaduszki Jazzowe w MDK. Przemek Dyakowski, Specjal Jazz Sextet i przyjaciele

Zaduszki Jazzowe w MDK. Przemek Dyakowski, Specjal Jazz Sextet i przyjaciele

fot. Łukasz Gawroński

Już 14 listopada o godz 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gen. Józefa Bema 37 odbędą się "Zaduszki Jazzowe". Gospodarzem wieczoru będzie nestor polskiego jazzu i saksofonista – Przemek Dyakowski.

Przemek Dyakowski darzony szczególną sympatią i szacunkiem w środowisku artystycznym, ma na swoim koncie niezliczoną ilość koncertów, nagrań i osiągnięć muzycznych. Dyakowskiemu towarzyszyć będzie elbląsko-trójmiejski skład "Specjal Jazz Sextet" oraz zaprzyjaźnieni muzycy.

"Zaduszki Jazzowe" w MDK-u organizowane są od czternastu lat przez muzyka i pedagoga MDK Szymona Zuehlke. Cieszą się niezmiennym powodzeniem wśród elbląskiej publiczności i zapraszanych do współpracy muzyków. Skład tegorocznych zaduszek, również w tym roku, oprócz doznań artystycznych gwarantuje przyjazną i nieformalną atmosferę koncertu. W tym roku odbędą się również warsztaty dla młodzieży. 

Wstęp na Zaduszki Jazzowe w MDK jest wolny.

Dla tych, którzy będą chcieli przedłużyć zaduszkowe muzykowanie organizatorzy przygotowali jam session w Klubie  Środowisk Twórczych Krypta (ok godz 20.00).

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%