› bieżące
07:51 / 03.11.2013

Zagłosuj na Elbląg. Konkurs zumi.pl

Zagłosuj na Elbląg. Konkurs zumi.pl

Miasto, z którego pochodzisz? Miasto, w którym mieszkasz? A może miasto, z którym wiążą Cię inne wspomnienia? Które z nich jest Twoim ulubionym? Zagłosuj w rankingu Turniej Miast, może dzięki Tobie Elbląg wygra kampanię promocyjną w serwisach Zumi i Onet.

Liczba głosów przeliczana jest na procent liczby mieszkańców, aby małe miasta miały taką samą szansę na wygraną, jak te większe. Urząd Miejski w Elblągu przystąpił do akcji promocyjnej. Każde miasto powiatowe, bez względu na jego wielkość, ma szanse zająć pierwsze miejsce w konkursie na ulubione miasto. Wystarczy tylko oddać głos na Elbląg na stronie turniejmiast.zumi.pl. Włodarzom miast zależy, by wypromować swoją miejscowość. Nagrodą są bowiem niemałe pieniądze – 100 tysięcy złotych przeznaczonych na promocję w portalu Onet.pl i serwisie Zumi.pl.

To doskonała okazja, by cała Polska usłyszała i o Naszym ulubionym mieście – gdzie żyje się godnie, zawsze coś się dzieje, które zmienia na lepsze, a mieszkańcom nie brakuje inicjatywy i pomysłów, by miasto piękniało i rozwijało się, a ludziom żyło się coraz lepiej. Informacje o konkursie „Turniej miast” otrzymały urzędy miasta, także Urząd Miejski w Elblągu, który przystąpił do inicjatywy.

W marketingu nieoceniony jest Internet! Lokalny patriotyzm nie pozwala pozostać obojętnym, gdy konkurencja nie śpi. Nie dać się wyprzedzić – to zadanie dla ambitnych miast i miłośników własnego regionu. Tak więc głosów przybywa, serwery się przegrzewają, a organizatorzy zacierają ręce z uciechy, że mieszkańcom mniejszych miast nie jest wszystko jedno, co inni myślą o ich miejscowości. Elblążanie, mamy jeszcze szansę wygrać.

Nie poddawajcie się bez walki! Tak więc szable w dłoń, tzn. wszyscy do klawiatur komputerów! Na pewno macie się czym pochwalić! Małe miasto, wielka sprawa! To Wasza mała ojczyzna, którą czas zademonstrować światu.

Regulamin Turnieju dostępny jest tutaj: http://www.zumi.pl/onas/1,1690241,regulamin-turnieju-miast,artykul.html

Głosować można tu: http://turniejmiast.zumi.pl/


Monika Borzdyńska
Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta

8
1
oceń tekst 9 głosów 89%