› wybory 2015
12:36 / 01.10.2015

Zagłosuj w naszej ankiecie wyborczej!

Zagłosuj w naszej ankiecie wyborczej!

Przy okazji serwisu specjalnego „Wybory 2015 elblag.net” uruchomiliśmy również sondę wyborczą. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Przy jej tej okazji chcieliśmy uspokoić naszych Czytelników, którzy zwracają uwagę na to, że niektóre partie próbują oszukiwać i „nabijać” dodatkowe głosy.

Z takim zachowaniem (głównie partii KORWiN) spotkaliśmy się już przy okazji Wyborów 2014, kiedy to przez cały okres głosowania partia KORWiN była na pierwszym miejscu. Przed ogłoszeniem wyników naszej zabawy odfiltrowaliśmy część e-mail'i oraz adresów IP logowań. Po takim ruchu okazało się, że większa część głosów na te ugrupowanie było nieważnych.

Jeden z Czytelników przysłał nam zrzut ekranowy, na którym pokazuje, że grupa KORWiN mobilizuje swoich członków, aby Ci głosowali m.in. właśnie w naszej sondzie.

Pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby takie próby oszustwa wychwycić, a następnie wyeliminować. Do naszej sondy wprowadziliśmy szereg różnych zabezpieczeń. Efekt końcowy zabawy może być więc zupełnie inny od tego, który wyświetla się teraz na podstronie wybory2015.elblag.net.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasza sonda to tylko... zabawa. Radzimy o tym pamiętać głównie różnym opcjom politycznym, którzy za wszelką cenę próbują przekłamać wyniki sondy.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%