› sport
09:44 / 16.12.2015

Zagraj w squasha i pomóż chorym dzieciom

Zagraj w squasha i pomóż chorym dzieciom

W najbliższy weekend (18-19 grudnia) rozegrany zostanie III Charytatywny Turniej Squasha kategorii B+. Pieniądze uzyskane z dwudniowej imprezy przekazane zostaną na potrzeby dzieci z elbląskiego Domu Pomocy Społecznej.

Tradycyjnie w grudniu Szkoła Tenisa & Squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizują Charytatywny Turniej Squasha. Impreza jest doskonałą okazją, by nie tylko sprawdzić się na niwie sportowej, ale przy okazji także pomóc osobom potrzebującym. 18 i 19 grudnia w Klubie Squash SCORE mieszczącym się w hali CS-B przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się charytatywny turniej z którego dochód przekazany zostanie na prezenty, wycieczki dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu przy ulicy Kasprzaka.

- Na ten szczytny cel, oprócz wpisowego przekazane zostaną także pieniądze pochodzące z kwesty prowadzonej w czasie imprezy wśród kibiców - wyjaśnia Karolina Skorek ze Szkoły Tenisa & Squash SCORE. - W ubiegłym roku wspólnymi siłami zebraliśmy 3.500 złotych, które zostały wydane na pomoce rehabilitacyjne oraz wycieczki do Loop’s World w Gdańsku i Teatru Muzycznego w Gdyni. W tym roku chcielibyśmy pobić ten rekord, dlatego zachęcamy wszystkich by wsparli nasze działania. Jeśli nie możesz zagrać w turnieju, a chcesz pomóc to pieniądze można przekazać w Szkole Tenisa & Squash SCORE lub przelać na konto DPS przy ul. Kasprzaka.

Zapisy przyjmowane są do czwartku 17 grudnia pod adresem radek@squash@elblag.pl. Zawody rozpoczną się w piątek 18 grudnia turniejem dla dzieci. Najmłodszych zobaczymy na kortach od godz. 15:00. Natomiast dzień później do rywalizacji przystąpią dorośli. Kobiety rozpoczną zmagania od godz. 12:00, natomiast mężczyźni wkroczą na korty o 15:00. Na uczestników czekają ciekawe upominki. A będzie o co walczyć, gdyż o nagrody zadbali nasi sponsorzy: Sklep oświetleniowy Euron, Stara Mydlarnia, Haft i Nadruk Bartwy, 3rakiety.pl, Hurtownia fryzjerska Silker, YOLO, wyroby skórzane MARCO, Tatoo Pizza, Restauracja Mapa, Sklep Erakiety.com.

Tekst MOSiR 
Fot. Szkoła Tenisa & Squash SCORE

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%