› budownictwo mieszkaniowe
17:02 / 24.04.2013

Zakrzewo chce sprzedać nieruchomość ale chętnych brak

Zakrzewo chce sprzedać nieruchomość ale chętnych brak

fot. Konrad Kosacz / elblag.net

Nie ma chętnych na kupno działki i kompleksu należącego do Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo”o powierzchni 2 784 m2  położonej przy ul. Kasprzaka 12. Do ogłoszonego 11 marca ustnego przetargu nie przystąpił ani jeden oferent. Termin upłynął dziś o godz. 12.00.

Z informacji uzyskanych z biura Spółdzielni "Zakrzewo" wynika, że do przetargu najprawdopodobniej nie dojdzie, gdyż nie ma zainteresowanych kupnem działki przy ul. Kasprzaka 12. Cena wywoławcza wynosiła 1 258 900 zł, zaś wysokość wadium 130 tysięcy złotych. Przetarg miał odbyć się jutro 25 kwietnia w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo” w Elblągu przy ul. Robotniczej 246.

Działka o której mowa znajduje się w centralnej części osiedla „Zawada”. Na jej terenie mieści się kompleks budynków usługowo-handlowych i pawilon handlowy, m.in. sklep spożywczy, rybny, punkt z odzieżą używaną oraz sklep piekarni i mleczarni „Milejewo”. 

W chwili obecnej część budynków użytkowana jest na zasadach najmu. Zmieni się to, gdy działka znajdzie się w rękach nowego nabywcy. Kiedy? Nie wiadomo.

5
3
oceń tekst 8 głosów 63%