› bieżące
08:25 / 22.04.2013

Zalew Wiślany - konsultacje dopiero w maju

Zalew Wiślany - konsultacje dopiero w maju

Informujemy, że konsultacje publiczne dotyczące planowania przestrzennego na obszarze Zalewu Wiślanego, zaplanowane na 24 kwietnia br. zostały przełożone na maj. O dokładnym terminie spotkania zainteresowani zostaną poinformowani w najbliższym czasie.

Tematem konsultacji, które odbędą się w ramach projektu pn. „Wspólne korzyści rozwoju potencjału Zalewu Wiślanego”, będą przede wszystkim bariery dla rozwoju portów i samego regionu w kontekście planowania przestrzennego. Konsultacje mają na celu zebranie i uzupełnienie informacji, z zakresu planowania przestrzennego na Zalewie Wiślanym, o praktyczną wiedzę i punkt widzenia lokalnych władz, społeczności i przedstawicieli biznesu. Zebrane uwagi uwzględnione zostaną w dokumencie strategicznym przyszłych działań dla Zalewu Wiślanego.

Projekt pn. „Wspólne korzyści rozwoju potencjału Zalewu Wiślanego” realizowany jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 współfinansowanego ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%