› raporty
22:55 / 07.12.2015

Zamiast doradcy komputer, czyli wybierz kredyt online

Zamiast doradcy komputer, czyli wybierz kredyt online

Potrzebujesz gotówki na samochód, mieszkanie albo wakacje? W takiej sytuacji udajesz się do doradcy finansowego, który wybiera dla ciebie najlepszy kredyt i pośredniczy w jego uzyskaniu. Owszem, tak było jeszcze do niedawna. Dzisiaj możesz ominąć doradcę, wystarczy komputer, internet i sam dla siebie znajdujesz najlepszy kredyt.

Jak znaleźć kredyt przez internet?

To bardzo proste. Wystarczy, że wiesz gdzie szukać. Nie na każdej stronie internetowej banku znajdziemy kalkulator kredytowy co ogranicza pole manewru i sprawia, że zestawienie tylko kilku określonych ofert będzie nierzetelne.  Dlatego właśnie powstała porównywarka finanse.rankomat.pl, która  daje możliwość oceny kilkunastu produktów finansowych, w tym różnorakich kredytów. Wybierasz opcję która cię interesuje: kredyt gotówkowy, krótkoterminowa pożyczka, kredyt na samochód, pożyczka bez zaświadczeń  czy kredyt hipoteczny i wpisujesz w porównywarkę interesujące parametry: kwotę i okres kredytowania. Od razu widzisz kilkanaście ofert z wyliczonym kosztem kredytu, oprocentowaniem, wysokością prowizji bankowej i obliczoną ratą miesięczną.

Znajdź, wybierz i weź

Jeśli porównasz kredyty gotówkowe w finanse.rankomat.pl, to od razu możesz przejść na stronę wybranego banku i złożyć wniosek online lub umówić się na spotkanie z przedstawicielem, który wszystko zweryfikuje  i poinformuje cię o podjęciu decyzji o udzieleniu kredytu.

Dlaczego szukanie kredytu online się opłaca?

To po prostu bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli nie wiesz jaki kredyt jest najtańszy to albo umawiasz się z doradcą finansowym (co jest zobowiązujące i czasochłonne) albo przeszukujesz oferty banków (które często są niedokładne, a “przekopanie się” przez kilka czy nawet kilkanaście stron internetowych wcale nie jest ani szybkie, ani wygodne).

Dlatego o wiele lepszym i skuteczniejszym sposobem są porównywarki kredytów, gdzie wchodzisz, wpisujesz dane i już masz przed oczami pełne zestawienie. Sam wybierasz najlepszy twoim zdaniem dla siebie kredyt, nie masz nic narzucane ani nikt cię do niczego nie namawia. W dodatku w niektórych przypadkach złożenie wniosku kredytowego online jest premiowane przez bank, np. jakąś sumką pieniędzy, rabatem czy gadżetem.

Kredyt online - to prostsze niż wysłanie wiadomości

Dzięki narzędziom takim jak porównywarka kredytów hipotecznych Rankomat Finanse można szybko i bez zbędnych formalności czy trudności znaleźć tani i korzystny kredyt online. Wszystko to zajmie raptem parę minut, a wizyta u doradcy finansowego potrwałaby znacznie dłużej. W dodatku decyzję o wzięciu takiego a nie innego kredytu podejmie się samodzielnie, świadomie i po zapoznaniu się z jego warunkami. To proste, wygodne i bezpieczne!

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%