› dzieci i rodzina
10:51 / 23.09.2019

Zapisy do sekcji plastycznej dla najmłodszych

Zapisy do sekcji plastycznej dla najmłodszych

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty plastyczne, które rozwiną twórczo, zainspirują i będą ważnym etapem w rozwoju artystycznym Twojego dziecka. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 do 9 roku życia.

W „Światowidzie” stawiamy na niebanalne rozwiązania. Podczas naszych zajęć dzieci będą odkrywały różne techniki artystyczne, poznając świat i realizując przy tym tematy, które lubią. W tym wieku dzieci uczą się poprzez zabawę. Nie zabraknie więc mieszania farb, budowania przedmiotów, zabawek, ozdób z przeróżnych materiałów. Ćwiczenia te doskonale rozwijają zdolności plastyczne, uczą nieszablonowego myślenia i rozwijają wyobraźnię. Zależy nam na tym, aby każde dziecko wyrażało świat po swojemu!

Udział w zajęciach sekcji plastycznej dla każdego malucha będzie niezwykłą przygodą, która pozwoli mu zajrzeć w głąb magicznego świata sztuki. Kreatywny i profesjonalny program warsztatów zapewni dzieciom harmonijny i właściwy rozwój sprawności motorycznej, a także wrażliwości artystycznej.

Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 5 do 9 roku życia. Będą się odbywać w pracowniach CSE „Światowid” w czwartek w godzinach 17:00-18:00 (pierwsza grupa) oraz w godzinach 18:15-19:15 (druga grupa).

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 17 października 2019.

Instruktor: Marta Tyszkowska

Odpłatność: 50 zł/miesiąc

Zapisy: tel. 55 611 20 59 lub e-mail:aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%