› dzieci i rodzina
14:53 / 12.09.2012

Zapisz dziecko do Punktu Przedszkolnego TPD

Zapisz dziecko do Punktu Przedszkolnego TPD

fot. www.tpd.elblag.com.pl

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu rozpoczęło realizację projektów "Przedszkolandia" i "Sukces zaczyna się w przedszkolu". W związku z tym, od października zacznie pracę 6 nowych punktów przedszkolnych: w Gronowie Górnym, Nowakowie, Zwierznie, Dobrym, Wilczętach i Zagajach. Z projektu skorzystać będą mogły 3 i 4-latki, które objęte będą edukacją przedszkolną zgodnie z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego.

W ramach projektu zaplanowano dodatkowo opiekę logopedyczną i psychologiczną dla dzieci oraz warsztaty rozwoju umiejętności wychowawczych dla rodziców. Dzieciom zapewniony zostanie także ciepły posiłek, a do placówek w Dobrym, Nowakowie i Zagajach TPD zapewni dowóz na zajęcia dla dzieci z okolicznych wsi. 
 
Spotkania informacyjne dla rodziców połączone z zapisami dzieci odbędą się:
* dla Punktu Przedszkolnego w Zwierznie (Gmina Markusy, miejscowości: Zwierzno. Złotnica, Stalewo, Zwierzeńskie Pole, Rachowo, Kępniewo, Brudzędy, Stare Dolno) - w Szkole Podstawowej w Zwierznie, 10 września o godz. 18.
*dla Punktu Przedszkolnego w Nowakowie (Gmina Elbląg, miejscowości: Nowakowo, Nowakowo Trzecie, Bielnik Drugi, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Nowe Batorowo, Batorowo, Cieplice, Nowotki) - w Zespole Szkół w Nowakowie, 11 września 2012 r. o godz. 16:30.
* dla Punktu Przedszkolnego w Gronowie Górnym (Gmina Elbląg, miejscowości: Gronowo Górne, Adamowo, Adamowo Osiedle, Bielnik Pierwszy, Czechowo, Helenowo, Janowo, Kazimierzowo, Nowina, Raczki Elbląskie, Tropy Elbląskie, Władysławowo, Nowe Pole) - w Zespole Szkół w Gronowie Górnym, 11 września 2012 r. o godz. 18:15.
* dla Punktu Przedszkolnego w Wilczętach (Gmina Wilczęta, miejscowości: Wilczęta, Słobity, Słobity - Stacja, Góry, Karwiny, Dębień, Gładysze, Bardyny, Ławki, Księżno, Nowica, Stare Siedlisko) - w Gimnazjum Publicznym w Wilczętach, 12 września 2012 r. o godz. 16:30.
* dla Punktu Przedszkolnego w Dobrym (Gmina Godkowo, miejscowości: Dobry, Dąbkowo, Łępno, Krykajny, Podągi, Godkowo, Swędkowo, Piskajny, Szymbory, Skowrony) - w Urzędzie Gminy Godkowo, 12 września o godz. 17:45.
* dla Punktu Przedszkolnego w Zagajach (Gmina Lelkowo, miejscowości: Zagaje, Krzekoty, Wyszkowo, Lutkowo, Bieńkowo, Jachowo, Piele, Grabowiec)- w Szkole Podstawowej w Zagajach, 13 września o godz. 17.
 
Informacje o rekrutacji dzieci udzielane są przez TPD pod numerem telefonu 55 233 82 10. 
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%