› bieżące
12:08 / 18.06.2014

Zapraszamy do Strefy Zabaw i na Mistrzostwa Świata

Zapraszamy do Strefy Zabaw i na Mistrzostwa Świata

fot. nadesłane

Od soboty Elbląg stał się światową stolicą piłki siatkowej na siedząco, a to za sprawą Mistrzostw Świata, które odbywają się w naszym mieście. Przez tydzień kilkadziesiąt drużyn z całego walczyć będzie o mistrzowski tytuł, rozgrywki odbywają się w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu.

Tylko przez dwa dni mecze obejrzało ponad 2,5 tys. widzów. Przed halą otwarta została ogólnie dostępna strefa zabaw dla dzieci, można tam pograć w siatkówkę na siedząco, w ping ponga, piłkarzyki, są też dmuchane zabawki i wiele innych atrakcji.

Ustawiony został także ogromny telebim, na którym można oglądać na bieżąco rozgrywki. W hali zaś otwarte są stoiska, gdzie młodzi uczniowie wykonują przepiękne fryzury z elementami naszych barw narodowych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykle ważnym dla naszego miasta wydarzeniu. Już w sobotę o godz. 14:30 rozegrany zostanie pierwszy mecz finałowy.

Gościem specjalnym tego dnia będzie Robin Barnett, Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

- Mam nadzieję, że dzięki wsparciu kibiców wszyscy uczestniczy Mistrzostw Świata będą się czuli u nas jak u siebie w domu – mówi prezydent Elbląga Jerzy Wilk - Wszystkim życzę wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń z naszego miasta. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg atrakcji, dlatego zachęcam całe rodziny do kibicowania i wspólnej zabawy – dodaje Jerzy Wilk.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 16