› zapowiedzi
09:48 / 22.08.2017

Zaprezentuj swoją ofertę podczas wydarzenia „Oblicza Warmii i Mazur”!

Zaprezentuj swoją ofertę podczas wydarzenia „Oblicza Warmii i Mazur”!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty podczas imprezy „Oblicza Warmii i Mazur”, organizowanej 18 listopada 2017 r.

„Oblicza Warmii i Mazur” to wydarzenie, którego główną ideą jest promocja dziedzictwa regionu oraz ukazanie jego potencjału. Podczas imprezy przedstawione zostaną różnorodne obszary aktywności mieszkańców województwa, ciekawe inicjatywy, a także unikalne miejsca, które warto odwiedzić. Program będzie zrealizowany w formie prelekcji, warsztatów oraz stoisk poszczególnych firm.

Zachęcamy wystawców do współtworzenia tego przedsięwzięcia oraz prezentacji swoich stoisk z asortymentem i usługami, związanymi z naszym regionem: agroturystyką, usługami hotelarskimi, kulinariami, produktami regionalnymi/ ekologicznymi, rękodziełem, działalnością kulturalną, turystyczną, edukacyjną, społeczną itp.

Impreza jest bezpłatna. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres lub w formie elektronicznej/ faxem na adres organizatora – szczegóły na stronie www.swiatowid.elblag.pl.

www.swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/imprezy/wiatowid-zaprasza-do-wspo-pracy

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%