› bieżące
11:52 / 22.10.2021

Zaproszenie na mecz Mlexera Elbląg

Zaproszenie na mecz Mlexera Elbląg

fot. MOSIR Elbląg

Tenisiści stołowi II-ligowego EKS Mlexer Elbląg w najbliższą niedzielę (24.10) rozegrają kolejny mecz o punkty – ich przeciwnikiem będą Morliny II Ostróda. To ciekawie zapowiadające się spotkanie w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się o godz. 17. Wstęp jest bezpłatny.

Drużyny, które w niedzielne popołudnie zmierzą się w Elblągu, udanie rozpoczęły nowy sezon w II lidze. Tenisiści stołowi EKS Mlexer Elbląg w dotychczasowych meczach pokonali KS AZS UWM Olsztyn 9:1 oraz KTS Kozienice 6:4 i w tabeli są na pierwszym miejscu.

W najbliższą niedzielę (24.10) czeka ich kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przed własną publicznością zmierzą się z Morlinami II Ostróda.

Mecz w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się o godz. 17 (wejście dla kibiców od osiedla Za Politechniką).

Wcześniej tego samego dnia, w hali przy al. Grunwaldzkiej, odbędzie się mecz III ligi, w którym EKS Mlexer II zmierzy się z Dekorglassem IV Działdowo. Początek o godz. 11.00.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%