› zapowiedzi
09:15 / 06.05.2013

Zaproszenie na otwarte spotkanie dotyczące Energii Odnawialnej

Zaproszenie na otwarte spotkanie dotyczące Energii Odnawialnej

Już 8 maja 2013 roku o godzinie 17.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbędzie się spotkanie na temat korzyści płynących z korzystania z dobrodziejstw energii odnawialnej.

Spotkanie jest przeznaczone tak naprawdę dla wszystkich, poczynając od mieszkańców przez studentów, samorządowców a kończąc na edukatorach i organizacji samorządowych. Tematem spotkania będą korzyści płynące z wykorzystania energii odnawialnej takiej jak słońce oraz wiatr. W programie przewidziano poruszanie aspektów społecznych, praktycznych oraz ekonomicznych takich rozwiązań.

Spotkanie jest częścią ogólnopolskiej akcji pod tytułem: „Kampania Ekologiczna Słoneczne Dni Maj 2013”. Organizatorzy czyli Fundacja Przestrzenie Dialogu Zielony Instytut RLS, dla wszystkich uczestników przewidzieli materiały informacyjne, solarne upominki oraz poczęstunek.

Spotkanie odbędzie się w środę, 8 maja 2013 roku o godzinie 17.00 w elbląskim Ratuszu Staromiejskim. Wszyscy chętni proszeni są o rejestrację na stronie organizatorów: www.elblag.evenea.pl. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 609 770 793 lub kontaktując się poprzez e-mail: biuro@przestrzeniedialogu.org.

Zapraszamy serdecznie!

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%