› zapowiedzi
11:49 / 06.11.2015

Zarażają... dobrym humorem - Nowaki

Zarażają... dobrym humorem - Nowaki

Twierdzą, że potrafią zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza. Występ kabaretu Nowaki zobaczyć będzie można w niedzielę, 13 grudnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Ich najnowszy program "Moda na Nowaki" to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.

Elbląską publiczność rozbawiać będą 13 grudnia w sali sportowo - widowiskowej CSE „Światowid". Początek występu o godzinie 16.30. Bilety kosztują 45 złotych.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%